LABORATORIUM LIPOPHARM.PL

Ponad 15 lat doświadczenia
Posiadamy zaplecze do projektowania i budowania maszyn (obróbka skrawaniem toczenie/frezowanie, spawanie, obróbka tworzyw sztucznych i szkła borokrzemowego). Masz problem z wytworzeniem prototypu? Zgłoś się do nas. Spróbujemy pomóc!

Synteza peptydów oraz lipopeptydów

Oferujemy szybką syntezę wysokiej jakości peptydów oraz lipopeptydów. Czas realizacji zleceń nie przekracza zwykle 7-10 dni. Nasze protfolio to ponad 5 tyś udanych syntez i kilka zrealizowanych projektów naukowych!

Specjalizujemy się głównie w syntezie trudnych sekwencji peptydowych (peptydy z resztami Met, Cys, Trp, peptydy cykliczne, biblioteki peptydowe) oraz otrzymywaniu lipopeptydów. Długość sekwencji wynosi od 2 do nawet 40 reszt aminokwasowych. Peptydy otrzymujemy metodą na stałym nośniku polimerowym (SPPS) manualnie (urządzenia serii Skiller 1 i Skiller 4) lub z wykorzystaniem nowoczesnych, mikrofalowych syntezatorów peptydów. Stosujemy chemię Fmoc- lub Boc-. Peptydy otrzymywane w naszej Firmie dostarczane są  w postaci trifluorooctanów. Posiadamy też umiejętności otrzymywania peptydów w formie octanów lub chlorowodorków, gdzie zawartość odpowiednich przeciwjonów potwierdzamy z użyciem chromatografii jonowej. 

Oferowane modyfikacje peptydów:

- C-końcowa amidacja

- N-końcowa acetylacja

- acylowanie resztami kwasów tłuszczowych

- cyklizacja N-C

- wiązania disulfidowe

- biotynylacja

- pegylacja,

- znakowanie znacznikami fluorescencyjnymi (FITC, RhB, ...),

- podstawianie D-aminokwasami

- aminokwasy fosforylowane

 

Każdy peptyd dostarczany jest wraz z chromatogramem gradientowym HPLC (lub TLC w przypadku lipopeptydów lub sekwencji "niewidocznych" na HPLC) oraz widmem masowym. 

Pytanie ofertowe zawierające sekwencję, ilość, czystość oraz ewentualne modyfikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Prześlemy wycenę tak szybko jak będzie to możliwe.

W ramach naszej oferty proponujemy prowadzenie badań konformacyjnych peptydów i ich analogów z wykorzystaniem metod Magnetycznego Rezonansu Jądrowego oraz Dichroizmu Kołowego. Spektroskopia NMR umożliwia analizę konformacyjną peptydów i białek w warunkach zbliżonych do warunków fizjologicznych, czym góruje nad badaniami krystalograficznymi. Uzupełniona o metody modelowania molekularnego pozwala na otrzymanie trójwymiarowej struktury badanych biomolekuł.

Tabela gotowych peptydów

Nazwa Sekwencja M.W. Cena
LL-37 LLGDFFRKSKEKIGKEFKRIVQRIKDFLRNLVPRTES
Leu-Leu-Gly-Asp-Phe-Phe-Arg-Lys-Ser-Lys-Glu-Lys-Ile-Gly-Lys-Glu-Phe-Lys-Arg-Ile-Val-Gln-Arg-Ile-Lys-Asp-Phe-Leu-Arg-Asn-Leu-Val-Pro-Arg-Thr-Glu-Ser
4493.33 e-mail
Beta Amyloid 1-42 DAEFRHDSGYEVHHQKLVFFAEDVGSNKGAIIGLMVGGVVIA
Asp-Ala-Glu-Phe-Arg-His-Asp-Ser-Gly-Tyr-Glu-Val-His-His-Gln-Lys-Leu-Val-Phe-Phe-Ala-Glu-Asp-Val-Gly-Ser-Asn-Lys-Gly-Ala-Ile-Ile-Gly-Leu-Met-Val-Gly-Gly-Val-Val-Ile-Ala
4514.10 e-mail
Thymosin SDKPDMAEIEKFDKSKLKKTETQEKNPLPSKETIEQEKQAGES
Ser-Asp-Lys-Pro-Asp-Met-Ala-Glu-Ile-Glu-Lys-Phe-Asp-Lys-Ser-Lys-Leu-Lys-Lys-Thr-Glu-Thr-Gln-Glu-Lys-Asn-Pro-Leu-Pro-Ser-Lys-Glu-Thr-Ile-Glu-Gln-Glu-Lys-Gln-Ala-Gly-Glu-Ser
4921.47 e-mail
LL-37 reverse SETRPVLNRLFDKIRQVIRKFEKGIKEKSKRFFDGLL
Ser-Glu-Thr-Arg-Pro-Val-Leu-Asn-Arg-Leu-Phe-Asp-Lys-Ile-Arg-Gln-Val-Ile-Arg-Lys-Phe-Glu-Lys-Gly-Ile-Lys-Glu-Lys-Ser-Lys-Arg-Phe-Phe-Asp-Gly-Leu-Leu
4493.33 e-mail

Pełna lista gotowych peptydów

Aktualności

szkło laboratoryjne

Laboratorium Formowania Szkła Kamush®

Wytwarzanie, modyfikacje, projektowanie oraz naprawa szkła borokrzemowego


Szczegóły Realizacje
laboratory equipment
laboratory equipment
chromatography software
czasopismo laborant
custom peptide synthesis