LABORATORIUM LIPOPHARM.PL

Ponad 15 lat doświadczenia
Posiadamy zaplecze do projektowania i budowania maszyn (obróbka skrawaniem toczenie/frezowanie, spawanie, obróbka tworzyw sztucznych i szkła borokrzemowego). Masz problem z wytworzeniem prototypu? Zgłoś się do nas. Spróbujemy pomóc!

SERWIS POGWARANCYJNY SPRZĘTU LABORATORYJNEGO

 

Nasza firma podejmuje się serwisu pogwarancyjnego prawie każdego sprzętu laboratoryjnego. Nasze doświadczenie oraz w pełni wyposażony warsztat pozwala nam wykonywać naprawy typowego oraz nietypowego sprzętu laboratoryjnego. Niejednokrotnie starszy sprzęt cechuje się bardzo dobrymi parametrami oraz posiada unikatowe funkcje w porównaniu do obecnie oferowanych nowych odpowiedników. Jednakże ze względu na brak: części, przedstawicieli serwisowych w Polsce, instrukcji serwisowych oraz „nieopłacalność” napraw powodują, że wartościowy sprzęt laboratoryjny kurzy się w piwnicy.

Naprawiamy sprzęty typowe jak: wytrząsarki, mieszadła mechaniczne, mieszadła magnetyczne, cieplarki, inkubatory, koncentratory, termostaty, termobloki etc. Jesteśmy także w stanie modyfikować oraz dostosowywać sprzęt do konkretnych wymagań klienta.

DZIAŁ SERWISU HPLC

Chromatografy cieczowe (HPLC) to jedne z najczęściej spotykanych w laboratoriach urządzeń analitycznych. Chromatograf to podstawowe narzędzie pracy każdego, chemika, biotechnologa czy farmaceuty wykonującego obecnie analizy instrumentalne z wykorzystaniem technik separacyjnych. Nasza firma oferuje serwis wszystkich typowych elementów systemów HPLC – pomp, detektorów UV/Vis, autosamplerów, kolektorów frakcji, termostatów. Specjalizujemy się w serwisie HPLC dla których producenci nie dają już wsparcia oraz używanych w laboratoriach badawczo-rozwojowych i akademickich. Z definicji nie serwisujemy sprzętu w akredytowanych laboratoriach analitycznych i kontroli jakości. Mamy duże doświadczenie w naprawie systemów firm takich jak: Knauer, Kontron, Gilson, Rainin, Waters oraz Beckman. Posiadamy dostęp do nowych części zamiennych (lamp, uszczelniaczy, kapilar etc.), a także bogaty asortyment części używanych co pozwala nam naprawiać urządzenia do których nie ma zamienników.

Dzięki autorskiemu oprogramowaniu do HPLC (LP-chrom), którego twórcą jest nasza Firma posiadamy zdolność przywrócenia do sprawności wielu starszych lub nietypowych chromatografów HPLC. Oprogramowanie Lp-chrom pozwala na swobodną wymianę elementów składowych HPLC oraz współpracę ze sobą modułów różnych producentów. W przypadku uszkodzenia jednego z elementów oraz braku dostępności zamiennika pozwala na podmianę na inny typ lub firmę i dalszą pracę.

Nasze doradztwo, doświadczenie oraz oprogramowanie LP-chrom pozwoli „uruchomić” prawie każdy HPLC. OK, czasami się nie udaje... ale rzadko.

W stałej ofercie posiadamy systemy HPLC nowe (hplc.pl, kamush.com) oraz używane (hplc.pl)

 

POTREZEBUJESZ POMOCY?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kilka naszych realizacji:

 http://lp-chrom.com/index.php/pl/galeria-video

 

Zdobądź pomoc teraz

used hplc

Przykładowy zestaw używany z oferty Lipopharm.pl:

Używany chromatograf Knauer


kanuer  • dwie pompy model K501, głowice analityczne 0,1-10 ml/min, 400 bar, z zaworami odpowietrzającymi
  • detektor Knauer K2500 UV/Vis 190-600 nm, cela analityczna
  • zawór nastrzykowy Rheodyne 7125 z pętlą 20 µl
  • orpogramowanie LP-chrom HPLC (www.lp-chrom.com)
  • dynamiczna komora mieszania Knauer
  • zestaw kabli, konwertery LP-chrom RS232
  • zestaw drenów, filtrów eluentów, butelki na eluenty

 

knauer hplc
hplc


Cena 18 000 PLN netto (cena obowiązuje na terytorium Polski)

Aktualności

szkło laboratoryjne

Laboratorium Formowania Szkła Kamush®

Wytwarzanie, modyfikacje, projektowanie oraz naprawa szkła borokrzemowego


Szczegóły Realizacje
laboratory equipment
laboratory equipment
chromatography software
czasopismo laborant
custom peptide synthesis