LABORATORIUM LIPOPHARM.PL

Ponad 15 lat doświadczenia
Posiadamy zaplecze do projektowania i budowania maszyn (obróbka skrawaniem toczenie/frezowanie, spawanie, obróbka tworzyw sztucznych i szkła borokrzemowego). Masz problem z wytworzeniem prototypu? Zgłoś się do nas. Spróbujemy pomóc!
bottle shaker
rotation shaker

Wytrząsarka rotacyjna LP30RB

Wytrząsarka mieści 4 jednolitrowe butelki laboratoryjne (w opcji adaptery na butelki 500 ml). Osiąga prędkość aż do 30 obrotów na minutę. Posiada wbudowany timer.


Zobacz więcej na kamush.com

Łapy grzejne Kamush HC60/HC75

Łapa grzejna

Łapy grzejne Kamush HC60/HC75

Laboratoryjna łapa sprzężona z aluminiowym blokiem grzejnym. Umożliwia stabilizację temepratury lub ogrzewanie naczynia do syntezy. Doskonale sprawdza się w temperaturowo przyśpieszanej syntezie peptydów na nośniku stałym. Do zastosowania z klasycznymi naczyniami Merrifield'a lub innowacyjnymi naczyniami Kamysza. Temperatura ustawiana jest za pomocą kontrolera Kamush mini lub Kamush mini 2 (wersja z timerem). Do użycia z łapami grzejymi rekomenduje się wytrząsarki prętowe, np. Kamush LP015RSk.

Doskonała stabilność temperaturowa! Ogrzewa do 75°C w niecałe 3 minuty.

Łapy dostępne są z blokiem aluminiowym na naczynia/probówki o średnicy 16, 22 lub 28 mm.


Zobacz więcej na kamush.com

Urządzenie wielofunkcyjne kamush Skiller 1

kamush skiller

Urządzenie wielofunkcyjne kamush Skiller 1

Jedyny taki sprzęt laboratoryjny. Mieszadło magnetyczne i blok grzewczy jednocześnie. Element grzejny wraz z obudową umożliwiają obserwację mieszanej zawartości naczynia. Mieszadło magnetyczne jednostanowiskowe miniaturowych rozmiarów, mały kontroler temperatury w standardzie do 75 °C (opcja do 110 °C) czyni urządzenie bardzo kompaktowym. Urządzenie znajduje zastosowanie w inkubacji/grzaniu i jednoczesnym mieszaniu. Może być używane w laboratoriach chemicznych oraz life science. Urządzenie szczególnie jest polecane do syntez na stałym nośniku polimerowym z użyciem naczyń Kamysza.


Zobacz więcej na kamush.com

Urządzenie wielofunkcyjne kamush Skiller 4

Skiller 4

Urządzenie wielofunkcyjne kamush Skiller 4

Jedyny taki sprzęt laboratoryjny. Mieszadło magnetyczne i blok grzewczy jednocześnie. 4-stanowiskowe mieszadło magnetyczne miniaturowych rozmiarów (70x100mm), mały kontroler temperatury (maks 75 st.C) czyni urządzenie bardzo kompaktowym. Skiller 4 znajduje zastosowanie w inkubacji/grzaniu i jednoczesnym mieszaniu. Może być używany w laboratoriach chemicznych oraz life science. Urządzenie szczególnie jest polecane do syntez na stałym nośniku polimerowym z użyciem naczyń Kamysza lub jako baza koncentratora/ewaporatora do zatężania próbek w atmosferze azotu (model Kamush SKILLER 4e).


Zobacz więcej na kamush.com

Aktualności

szkło laboratoryjne

Laboratorium Formowania Szkła Kamush®

Wytwarzanie, modyfikacje, projektowanie oraz naprawa szkła borokrzemowego


Szczegóły Realizacje
laboratory equipment
laboratory equipment
chromatography software
czasopismo laborant
custom peptide synthesis